Кошик
18 відгуків
Laser design - Лазерная и фрезерная резка и гравировка
+380 (50) 384-14-21
+380 (50) 023-50-73

Лазерне гравірування акрилу

Акрил є дуже привабливим матеріалом для гравіювання написів і зображень. Гравірування виконана на аркуші акрилу виглядає чудово і яскраво.
Якість гравірування на акрилі дуже залежить від типу, якості та виробника матеріалу. Так наприклад один і той же малюнок може абсолютно по-різному виглядати після гравірування на екструдовані і литому акрилових аркушах. На литому акрилі виходить оксамитова, м'яка поверхня, а на екструдовані ― жорстка, зерниста.
Для досягнення найкращого результату для гравіювання рекомендується використовувати тільки литі акрилові плити або спеціальні двошарові акрилові пластики. Хоча в деяких випадках може бути краще ефект достигающийся в результаті гравіювання на екструдовані акрилі.
Лазерне гравірування акрилу ― найбільш затребувана технологія, заснована на застосуванні лазерів в рекламному бізнесі. У такий спосіб виробляється широкий спекрт рекламної та рекламно-сувенірної продукції ― таблички, вивіски, підставки, номерки, а також рекламні та торгові конструкції, стенди, і т. д.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner