Кошик
18 відгуків
Laser design - Лазерная и фрезерная резка и гравировка
+380 (50) 384-14-21
+380 (50) 023-50-73

Мисливський трофей

Трофей (грец. τρόπαιον, від τροπή — «поворот, звернення ворогів у втечу», лат. tropaeum, trophaeum) – видобуток, захоплена при перемозі над ворогом; знак, символ перемоги.

Макс Фасмер, Етимологічний словник російської мови

 

Історія розвитку людства тісно пов'язана з мисливством. Спочатку видобуток диких тварин диктувалася необхідністю виживання. Невипадково, у різних народів, в різних релігійних віруваннях, були боги полювання або її святі покровителі.

Полювання завжди була небезпечним заняттям і мисливський трофей, це підтвердження перемоги мисливця над небезпечним звіром.

Починаючи з середніх століть полювання носить більшою мірою розважальний характер, але трофей, як і раніше, залишається символом мисливського майстерності і мужності.

У той же час, з перетворенням полювання з дворянської привілеї на надбання багатьох, прагнення похвалитися більш цінним трофеєм обернулася деградацією трофейних якостей тварин.

Полювання давно вже не є необхідною для виживання, а деякими членами суспільства взагалі розглядається як атавізм. Існують різні організації по полюванню і збереження дичини. Всілякі партії «зелених» ведуть запеклу боротьбу за повну заборону полювання. Однак, мисливські трофеї і сьогодні є бажаним подарунком і гідною прикрасою інтер'єру.

Сьогодні зовсім не обов'язково бути мисливцем для того щоб прикрасити свій будинок, офіс, зал ресторану чи будь-яке інше приміщення гарним трофеєм. Більш того який сенс прикрашати інтер'єр свого будинку підтвердженням чужого мисливського майстерності?

Сучасні стилізовані мисливські трофеї, можуть бути виконані з різних матеріалів, що дозволяє виготовляти їх у відповідності з дизайном інтер'єру приміщення замовника. Такі конструкції як голови тварин з фанери, пластику, акрилового скла - це відмінний подарунок мисливцеві і можуть бути не тільки прикрасою на стіні, але і виконувати роль світильників, підставок, вішалок для одягу і це далеко не повний список.

І головне – створення цих трофеїв не забирає життя!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner